Kaliteyi arıyorsanız. Doğru yerdesiniz...

Hakkımızda

FİRMA TANITIMI
1995 yılında Dayanıklı Tüketim Malları alanında Bursa / Nilüfer'de mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
Daha Sonra arz ve talep dengesi gözetilerek ilgili alanda üretim yapılmaya başlanmıştır.
Bursa farklı yerlerde hizmet verdikten sonra, 13 yıldır ÇALI tesisimizde faaliyet göstermekteyiz.
Firmamız sektörde lider ve öncü konumundadır. Amacımız sektöründe faaliyet gösteren firmaların en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olarak dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Yenilikçi ve kendine özgü tasarım çizgisi ile Ev, Otel, Motel, Cafe, Bar, Ofis ve Okul ile ilgili mobilya trendlerine yön veren, üretim kalitesiyle global ölçekte markalaşıp dünya pazarında geniş müşteri kitlesine ulaşıp müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde sektöründe faaliyet gösteren firmaların en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olarak dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

Bizimle çalışmak istermisiniz?

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirerek, müşterilerimizin beklentilerine ve dünya standartlarına uygun ürünler üreterek hizmetlerimizi sunmak, çalışanı ve tüketicisiyle her yaşam alanına güven, kalite ve değer katan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı bir şekilde çalışarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.